Jak si vybrat designový nábytek do pracovny?

Práce z domova není pro každého, ne každý se dokáže v prostředí domova soustředit tak, aby byl schopný odvádět potřebnou práci a neodbíhal od práce k domácnosti. Pokud ale patříte mezi šťastlivce, kteří se doma dokáží koncentrovat a navíc jim práce tzv home office povoluje, ukážeme Vám jak si zařídit ideální pracovní prostředí, navíc se se stylovým designovým nábytkem.

 

A na co se v článku ” Jak si vybrat designový nábytek do pracovny” zaměříme?

 

  • Jak si vybrat ideální pracovní stůl?
  • Jak využít maximálního úložného prostoru?
  • Pohodlné sezení je základ úspěchu!

 

Jak si vybrat ideální pracovní stůl?

 

Než začneme realizovat Váš sen o ideální pracovně je třeba si určit s jak velkým prostorem budeme pracovat. Máte k dispozici jen menší koutek v ložnici či obývacím pokoji, nebo máte na pracovnu vyhraněnou celou jednu místnosti? Budete zařizovat kancelářský nábytek na každodenní potřebu, či jen na občasnou práci z domova?  To vše jsou otázky, které nám pomohou.  Ať již sháníte levný kancelářský nábytek nebo spíše luxusní kancelářský nábytek, základem úspěšné práce z domova je prostorný stůl a pohodlná židle. Na židle se zaměříme za chvíli, teď si povíme něco o stolech. Nejoblíbenějším materiálem u pracovních stolů zůstává dřevo a na to jsme při výběru mysleli i my. Dřevěný nábytek má uklidňující efekt a pokud k němu zvolíte nějakou zajímavou, i třeba barevnou pracovní židli, budete mile překvapení z celkového efektu. Pokud víte, že budete potřebovat co nejvíce úložného prostoru, je třeba se na to zaměřit už u stolů. Většina stolů Styldeco.cz má prostorné zásuvky, jako například tento industriální psací stůl Industriální pracovní stůl či dokonce praktický kontejner jako tento Moderní pracovní dřevěný stůl.

Na občasný home office, kdy tolik prostoru nevyžadujete, jistě oceníte například tento retro stolek, který je nejen designový, ale díky zásuvce a přihrádce také praktický. Moderní malý pracovní stůl  

Zajímavě řešený je i tento stolek Moderní pracovní stůl 110cm,  který je ideálním a také oblíbeným pracovním stolem do malého bytu. Má k dispozici přihrádku na papíry a také dvě zásuvky na psací potřeby, značka ideál!

 

 

 

Jak využít maximálního úložného prostoru?

 

Zajímavým, ale také občas neprávem opomíjeným nábytkem jsou police či regály. Rozhodně je škoda je vídat pouze v obchodu s potravinami, ale u Vás na stěně budou nejen praktické, ale také je mnohokrát oceníte pro svou praktičnost. Moderní a nadčasová police Moderní masivní police  je toho jasným důkazem. 5 prostorných polic, které lze využít jako knihovnu, nebo na šanony, které potřebujete mít po ruce. Mezi oblíbené police u nás patří tato Designová police na knihy na zeď  Designový hadovitý tvar vnese do Vaši pracovny příjemný nádech a navíc lze opět využívat dle libosti na pracovní dokumenty. Pokud ale přeci jen šetříte místo, ideálním kouskem je například tento industriální regál, který bude vypadat perfektně například s úložnými boxy.

 

Moderní masivní police, regál z dubu, 5 polic, rozměr 110 cm x 154 cm x 30-45 cm       

Pohodlné sezení je základ úspěchu!

 

Nábytek do pracovny nemusí být nudný, naopak. A to stejné platí i o kancelářských židlích. Věděli jste například, že žlutá barva v pracovně vás nabije energií a fialová inspiruje? V naší nabídce naleznete nevšední hořčicovou či zelenou barvu židlí, ale i nestárnoucí klasiky. Praktický prvek na židli jsou určitě kolečka a pokud byste chtěli vdechnout Vaší pracovně nádech luxusu, podívejte se na tuto židli Designová kancelářská židle na kolečkách. Vysoká opěrka a nastavitelná výška dělá z této židle Vašeho oblíbeného parťáka. Pokud preferujte spíše klasiku, avšak moderní, oblíbené jsou židle z kolekce Lounger, jako například tato Moderní šedá kancelářská židle.

Pro dámy mohu doporučit židle z kolekce Turín, které nabízíme v mnoha barevných provedeních, a které jsou opravdu elegantní a pohodlné. Jistě oceníte, že lze židle snadno udržovat pomocí vlhkého hadříku, či jednou za čas pomocí pěny na pohovky.

Nezapomínáme ani na tolik oblíbený a krásný skandinávský styl. Otočná židle do pracovny z kolekce Big George je toho důkazem. Nabízíme v příjemných tlumených odstínech a díky příjemnému sezení se Vám bude pracovat jedna radost.

 

Luxusní židle do pracovny - na kolečkách, sametový potah s prošíváním, nastavitelná výška, rozměr 58cm x 89-97cm x 65cm, šedá