Zobrazen 1. – 44. z 123 výsledků

Jídelní kuchyňské stoly

Jídelní stůl bývá často jediným místem, kde se rodina sejde pohromadě. Proto jsme si pro Vás připravili širokou nabídku kuchyňských stolů, abyste si mohli Váš jídelní kout doladit k dokonalosti. Naleznete u nás stoly do malého bytu od 70 cm, tak i ty velké masivní pro velké rodiny až do velikosti 260 cm. Samozřejmostí je také velký výběr stylů, jako je industriální, retro styl či barokní zámecký styl. Naleznete u nás také různé praktické vychytávky, jako jsou třeba rozkládací jídelní stoly, které nabízíme v luxusních materiálech, které se zamilujete. Pokud ale dáváte přednost klasice, tak se nebojte, že u nás jste zbytečně. Máme pro Vás úžasnou kolekci nábytku ze dřeva, a to ať již klasické dubové stoly, či stoly z borovice, tak i stoly, které na Vás dýchnou vůni exotiky dřevem mangovým, akáciovým či palisandrovým.

Designové, luxusní i moderní jídelní stoly

Stůl nemusí být nutně pouze obyčejný, ale díky široké nabídce různých stylů a materiálů můžete pořídit zajímavý luxusní a designový kousek, který udělá z Vaší jídelny úchvatné místo, kde se bude Vaše rodina ráda setkávat. Máme pro Vás nabídku luxusních zámeckých stolů, a to ať již v bílém mramoru, tak i v černém. Dalším designovým kouskem jsou stoly s deskou v lávovém či betonovém dekoru. Oblíbené jsou stoly tmavé, proto i u nás naleznete luxusní stoly v tmavě šedých, černých, či tmavě hnědých odstínech. V kombinaci s černýma kovovýma nohama se jedná opravdu o designový kousek, který vnese do Vaší jídelny nádech luxusu. Vybírejte s velké nabídky moderních jídelních stolů, které budou díky svému provedení sloužit dlouhá léta, protože jsou nadčasové.

Jídelní stoly ze dřeva

Dřevo je stále nejoblíbenějším materiálem při výrobě nábytku, a proto máme pro Vás širokou nabídku dřevěných stolů. Ať již hledáte klasiku v podobě dubového jídelního stolu, stolů z borovice, nebo teaku, tak se u nás můžete často setkat také s exotickým dřevem, jako je mango, akát, či palisandr. Stoly máme buď ve verzi celo dřevěné, nebo jsou doplněné o zajímavý detail v podobě kovových nohou, které stolům dodávají zajímavý industriální styl.

Rozkládací jídelní stoly

Rozkládací stoly jsou ideální pro rodinná setkání, jelikož je u nich usadit až 10 osob. Nabízíme ve více rozměrech, abychom se co nejvíce přiblížili Vašim potřebám. Největší nabízený rozměr máme 180 cm-220 cm-260 cm u kterého usadíte 10 osob, 180 cm-260 cm je ideální pro 8 osob, 180 cm-230 cm pro 6-8 osob, 180 cm-225 cm ideální pro 6-8 osob a 120 cm-160 cm, kde pohodlně usadíte 6 osob a 8 pokud Vám nevadí se přitulit. Rozkládací stoly nabízíme v luxusních provedení v dekorech lávy, mramoru a keramiky. Velmi oblíbené jsou černé stoly a proto i u nás naleznete nádhernou nabídku tmavých stolů.

Jídelní kulaté stoly

Kulaté jídelní stoly máme v nabídce ve dvou velikostních provedení, a to jak malý kulatý stůl pro 2 osoby o průměru 80 cm, tak větší pro 2-4 osoby o velikosti 120 cm. Jídelní kulatý stůl oceníte nejen v případě děti, ale námi nabízené navíc šetří místo a jsou ideálním řešením do malého bytu, a přitom se u nich pohodlně nají až 4 osoby. Nabízíme ve dvou dřevěných provedeních, a to mango a palisandr.

Velké i masivní jídelní stoly

Jestliže disponujete velkou jídelnou, určitě si takový prostor zaslouží velký jídelní stůl, který zde krásně vynikne. Kombinace kvalitního dřeva a černých kovových nohou dotváří luxusní industriální styl, který si zamilujete. V nabídce máme velké masivní stoly v rozměrech 240 cm, 220 cm, 200 cm, střední masivní stoly 180 cm i menší masivní stoly 140 cm, 160 cm. Stoly máme k dispozici v široké škále kvalitních dřev, jako je akácie, mango, borovice, teak, palisandr či tolik oblíbený divoký dub.

Malé jídelní stoly

Do malého bytu, kde šetříte každý centimetr jistě oceníte malý jídelní stůl. I na Vás jsme mysleli a připravili pro Váš širokou a zajímavou ponuku malých jídelních stolů. Nejmenší verzi máme ve velikosti 70 cm, kdy se jedná o malý dřevěný bistro stolek pro 1-2 osoby. Trochu větší pak můžete pořídit malý stolek 80 cm, a to jak ve verzi kulaté, tak klasický čtvercový, či o rozměru 120 cm, též ideální pro 2 osoby. Pro malou rodinu pak v pohodě postačí malý jídelní stůl 140 cm, kde se v pohodlí nají 4-6 osob.

Jídelní stoly pro 2,4,6 i 8 osob

Ať již bude pracovat s malým prostorem či naopak s velkou jídelní halou, máme nabídku pro všechny varianty. Do garsonek a malých bytů jsou ideální malé jídelní stoly pro 2 osoby, které máme v rozměrech od 70 cm či 80 cm. Jídelní stůl pro 4 pak bude ideální v rozměrech od 120 cm-140 cm. Střední stůl pro 6 osob nabízíme od 160 cm-180 cm a ty velké pro 8 až 10 osob u nás naleznete v rozměrech od 200 cm do 260 cm. V nabídce také máme stoly rozkládací, které krásně vyřeší situace, kdy je vás někdy více a někdy naopak méně.

Rozměr jídelního stolu Počet osob
70 – 80 cm 2
 120 – 140 cm 4
160 – 180 cm 6
200 – 260 cm 8 – 10

Jídelní stůl rozměry

Přesný rozměr stolů naleznete u každé položky pečlivě vypsaný. Rozměry začínají u malých jídelních stolů od 80×80 cm, 120×70 cm, střední se pak pohybují v rozměrech 140x80cm, 160×77 cm, 180×76 cm a velké stoly pro až 12 osob jsou od 200x 77 cm, 240×77 cm až po 260x 77 cm.