Zobrazen 1. – 44. z 50 výsledků

Jídelní židle

Židle nemusí sloužit pouze na sezení, ale může být také skvělým bytovým doplňkem. Luxusní materiály a provedení, které Vás bude bavit dlouhá léta. Většina židlí je navíc univerzální, takže je můžete využít jako židli k jídelnímu stolu, ale i například k pracovnímu stolu. Velké množství stylů, abyste mohli doladit Váš kuchyňský kout k dokonalosti. Všechny naše židle spojuje příjemné polstrování a nadčasový design.

Židle do kuchyně

Vybrat tu správnou kuchyňskou židli nemusí být oříšek. Připravili jsme si pro Vás velkou nabídku jídelních židlí různých stylů a materiálů, abyste mohli co nejlépe ladit s celkovým vzhledem jídelny. K dispozici jsou Vám židle v barokním zámeckém stylu, kdy si Vás získá kombinace sametu a kovových nožiček, dále jídelní židle v industriálním stylu, retro jídelní židle či židle do jídelny v krásném čistém skandinávském designu. Můžete si krásně pohrát i s barvami, vybírat můžete z velkého množství barevných škál, jako je klasická šedá a hnědá, až po výraznější barvy v podobě žluté, zelené, růžové. Nebojte se ani zakomponovat různé materiály židlí do jídelny. Krásně vypadá masivní jídelní stůl spolu s jídelní židlí například se sametovým potahem. V nabídce ale naleznete i příjemné mikrovlákno či zajímavé barové židle v kůži.

Moderní židle do kuchyně

V naší nabídce naleznete velké množství židlí nejen pohodlných, ale i také designově zajímavých. K barovým stolům se budou perfektně hodit barové židle, které máme v moderním provedení buď v kůži nebo s luxusním sametovým potahem. K masivnímu stolu pak bude vypadat skvěle některá z našich industriálních židlí a ke stolům betonovým či mramorovým zase třeba nějaká z našich luxusních sametových židlí. Všechny naše jídelní židle jsou moderní a nadčasové a dají se dobře dále kombinovat s ostatním jídelním nábytkem. Aktuálně je velmi moderní skandinávský styl, který u nás máme ve více barevných provedeních, ale obecně se vyjadřuje spíše tlumenými barvami, a dále je to styl industriální. Kombinace kovu a dřeva, či kovu a potahů převážně tmavých barev. Skvěle bude doplňovat některý z našich masivních jídelních stolů ve stejném stylu. V nabídce naleznete také jídelní židle otočně, což je velmi praktické a k dispozici jsou opět v příjemných tonech hnědé, zelené či šedé. Vybírat si můžete i zda chcete židli s loketní opěrkou či nikoliv.

Jídelní židle z kůže, dřeva nebo kovu

Pokud milujete kožený nábytek, máme pro Vás kousky právě z tohoto materiálu. Ať již zvolíte kůži pravou, kterou u nás máme u barových židlí, či dáte přednost příjemnému mikrovláknu, nešlápnete vedle ani s jednou variantou. Můžete si vybrat, zda budete chtít základnu kovovou, která dodá jídelní židli industriální vzhled, či spíše preferujete dřevo.

Barevné jídelní židle s designem

Připravili jsme si pro Vás širokou nabídku barevných jídelních židlí. V současné době je velký trend tmavých židlí, proto u nás naleznete velký výběr jídelních židlí černých, či jídelní židle šedé, ale máme pro Vás i židle výraznějších barev, jako je žlutá židle, růžová, zelená židle do jídelny v zajímavé bordó barvě. Barevné židle krásně rozzáří jídelnu, která může být naopak spíše v tlumených odstínech