Zobrazuji všech 33 výsledků

Křesla do obývacího pokoje

Správné křeslo by mělo být takové, abyste se do něj po dlouhém náročném dni chtěli uvelebit. Vybírejte křeslo tak, aby bylo nejen pohodlné, ale stalo se také tím správným doplňkem do obýváku. Už dávno neplatí, že musíte mít celou sedací soupravu v jednom stylu, naopak. Vybírejte u nás z různých barev, ať již křesla zelená, modrá, žlutá a rozbijte s nimi celkový vzhled. Budete překvapeni, jak skvěle to bude vypadat. V nabídce máme samozřejmě také velkou škálu stylů. Designová křesla ve skandinávském, retro či luxusním vintage stylu, to vše a mnohem víc!

Pohodlná křesla do obýváku

Od křesla vyžadujeme nejen příjemný vzhled, ale hlavně pohodlí. Tímto jsme se řídili při výběru těch nejvíce pohodlných křesel pro Vás. Naleznete u nás tak oblíbené ušáky, které k posezení přímo vybízí, ale také křesla houpací, která již dávno nepatří pouze do chalup, ale ve skandinávském stylu, ve kterém nabízíme my, si najde místo i v moderní domácnosti. Pro maximální pohodlí u televizoru doporučujeme sekci relaxačních křesel s možností rozložení či křesla s podnožkou. Podnožky si pak můžete zakoupit také zvlášť, v nabídce v mnoha provedeních. Pokud pohodlí vyžadujete také pří práci, máme pro Vás otočná křesla, která rozhodně využijete i při home office. A protože víme, že je důležitá i hmatový vjem, všechny naše křesla jsou v příjemných materiálech, jako je samet, hebké mikrovlákno, kůže či hladké čalounění.

Kožená křesla do obýváku

Pokud hledáte nestárnoucí klasiku, rozhodně se podívejte na naší nabídku kožených křesel. Jestli milujete nevšední a designové kousky, máme pro Vás kožené cinema křeslo s možností rozložení pro maximální pohodlí. Pro klasiky pak máme v nabídce relaxační tzv. country křeslo. Jestliže byste si rádi pořídili nějaký kožený kousek do Vašeho bytu, ale je to pro Vás cenově nedostupně, máme pro Vás nabídku nábytku z umělé kůže, kdy nepoznáte rozdíl. Kožená křesla jsou rozhodně nestárnoucí klasikou a nevyjdou nikdy z mody.