Zobrazuji všech 29 výsledků

Pracovní křesla

Praktická, stylová a pohodlná. Přesně taková jsou křesla z naší nabídky do Vaší pracovny. Ať již hledáte pracovní křeslo na každodenní sezení, či na občasné, musí Vám dopřát potřebný komfort, abyste se mohli na práci co nejlépe soustředit. Proto u nás naleznete jak otočná křesla s vysokou zádovou opěrkou pro maximální komfort, tak i menší stylová křesílka na kolečkách i bez. Abyste si mohli pracovní kout vyladit dle Vaši potřeb, máme pro Vás nabídku různých stylů křesel do pracovny, a to vintage styl, skandinávský, moderní či retro. Samozřejmostí jsou příjemné potahy, jako jemné mikrovlákno, příjemná tkanina nebo samet. Zkombinujte si své pracovní křeslo s některým z našich pracovních stolů a nezapomeňte ani na doplňky v podobě regálů, polic a koberců. S naším nábytkem Vás bude práce bavit!

Křesla k psacímu stolu

Správné křeslo k psacímu stolu je základ pro kvalitní pracovní den. V první řadě jde o Vaše pohodlí a pak samozřejmě o designovou stránku. Naše křesla k pracovnímu stolu splňují obojí. Máme pro Vás krásná a praktická otočná křesla k psacímu stolu v příjemných materiálech jako je samet či mikrovlákno, a dokonce u nás naleznete úžasná „teddy“ křesla. Vybírat si můžete z vysoké zádové opěrky či opěrkou po lopatky. Dále můžete mít křeslo k psacímu stolu s možností nastavení výšky, záleží jen na Vás!

Luxusní křesla

Kombinace pohodlí spolu s těmi nejluxusnějšími materiály a provedením. Přesně taková je naše nabídka luxusních křesel. Budou se krásně vyjímat ve Vaší pracovně ať již pro Vás, nebo pro obchodní přátelé. Máme pro Váš připravená luxusní křesla ve vintage stylu s nádherným prošíváním a zdobením, a to ve variantě samet nebo mikrovlákno. Nebo dáte přednost spíše designovému retro křeslu se sametovým potahem a zlatýma nohama? Či hledáte kožené křeslo do pracovny? V naší nabídce naleznete krásné kousky z mikrovlákna, která jsou levnější variantou křesel z pravé kůže, ale rozhodně ne méně kvalitních.