Zobrazen 1. – 44. z 250 výsledků

Nábytek do kuchyně a jídelny

Ať již preferujte luxusní moderní nábytek do kuchyně, čí spíše klasiku, u nás si vybere každý. Mezi nábytek do jídelny nepatří pouze jídelní stůl a jídelní židle, ale i další doplňkový nábytek v podobě barů, regálů a světel nad jídelní stůl. Abyste si mohli kuchyň vyladit dle Vaších snů, máme pro Vás široký výběr stylů, jako například retro styl, industriální styl, zámecký styl a další. Samozřejmostí je i výběr materiálů, naleznete u nás velký výběr dřevěného nábytku do kuchyně z těch nejkvalitnějších dřev, například: mango, dub, borovice, akácie, teak.

Jídelní stoly

Základním potřebným kusem nábytku v jídelně je rozhodně kvalitní jídelní stůl. Ať ji preferujete pro časté sezení s přáteli a rodinou jídelní stůl rozkládací či naopak do menšího prostoru hledáte malý kulatý jídelní stůl, výběr máme pro všechny. Naleznete u nás klasiku v podobě celodřevěného jídelního stolu z dubu, ale i krásně designové a luxusní jídelní stoly, které udělají každé posezení slavnostním. Do většího prostoru krásně zapadne některý z našich masivních industriálních jídelních stolů, naopak do menšího bytu si oblíbíte například nevšední retro jídelní stůl.

Jídelní židle

Jak se říká „ Kdo má židli, ten bydlí“ O pohodlné sezení u jídelního stolů se Vám postarají naše jídelní židle, se kterými bude stolování radost. Příjemné polstrování a krásné designy krásně doladí některý z našich stolů. Židli k jídelnímu stolu můžete vybírat buď ze stejné řady, abyste ladili v jednom stylu, nebo naopak jídelní židle vybírat ve stylu odlišeném, například i v zajímavých barvách a potahách.

Světla nad jídelní stůl

Krásným doplňkem jídelny se mohou stát světla nad jídelní stůl. K dispozici je Vám široký výběr závěsných světel nad jídelní stůl v různých stylech a materiálech. K dřevěnému stolu vybírejte mezi rustikálními světly, k industriálním zas naopak nabízíme zajímavá kovová světla nad jídelní stůl. Ať již preferujete menší intimní osvětlení, nebo spíše osvětlení celé jídelny, k dispozici máme obě varianty.

Bary do kuchyně

Zajímavým kouskem v jídelně bude rozhodně některý z našich kuchyňských barů. Nevšední a hravé designy vnesou do Vaší kuchyně moderní nádech, navíc skvěle poslouží na úložný prostor. Kuchyňský bar je skvělou alternativou jídelních stolů do malého bytu, protože některé mají i prostornou desku na servírování.

Regály do kuchyně

Regály do kuchyně jsou nezbytným pomocníkem, který by Vám neměl chybět. Připravili jsme si pro Vás nabídku celodřevěných rustikálních regálů, či zajímavé kousky doplněné o kovové prvky, které udělají z regálu krásný industriální bytový doplněk.

Poličky do kuchyně

Pokud milujete mít vše krásně vystavené na očích, podívejte se do naší sekce poliček do kuchyně. Pro více prostoru využijete policové regály, na bylinky či kořenky jsou pak ideální některé z našich poliček do kuchyně z krásného dřeva manga nebo mahagonu. Police do kuchyně nabízíme také ve výhodných sadách po třech, kdy si poličky můžete rozmístit dle Vašich potřeb.

Lavice do kuchyně

Zkuste vyměnit klasickou jídelní židli za lavici do kuchyně a budete určitě nadšení. Lavice v kuchyni vnese do jídelny moderní nádech, vybírat můžete mezi dřevěnými, koženými, ale třeba i mezi sedacími lavice do kuchyně s potahem z luxusního sametu, to vše je u nás možné! Lavici můžete ladit přímo s jídelním stolem ve stejném stylu, nebo naopak designovou lavicí v kuchyní příjemně rozbít celkový vzhled a pohrát si s barvami, záleží jen na Vás!