Zobrazen 1. – 44. z 60 výsledků

Lampy do ložnice

Lampy a lampičky jsou nezbytným doplňkem každé ložnice. Ať již hledáte velkou lampu na osvětlení celého prostoru, či spíše stolní lampičku k posteli na tlumenější světlo či lampičku na čtení. V naší nabídce si vybere vše! Lampy do ložnice jsou také skvělým doplňkem, který můžete příjemně doladit celkový vzhled ložnice, proto jsme si pro Vás připravili bohatou nabídku různých stylů, a to ať již lampy rustikální, lampy industriální, tak i lampy designové, které vnesou do Vašeho bytu nádech luxusu. Máme ale i kousky pro milovníky klasického čistého designu v příjemných tlumených barvách.

Stolní lampy do ložnice

Stolní lampa do ložnice se je ideální na čtení, či pro případ, kdy preferujete tlumené osvětlení. V nabídce máme krásně designové lampy, které budou zároveň i efektním doplňkem každé ložnice. Co říkáte třeba na stolní lampu v designu stativu, kombinaci mramoru a kovu nebo lampičku se základnou připomínající zkamenělinu či korál? Stolní lampy máme k dispozici o rozměrech od 35 cm-80 cm. Stolní lampičku do ložnice můžete vybrat z více materiálů, abyste tak mohli co nejlépe doladit s celkovým stylem ložnice. Máme pro Vás zajímavé lampičky z krásného naplaveného dřeva, kovové, nebo mramorové.

Stojací lampy do ložnice

Stojací lampy se Vám nejen postarají o příjemné osvětlení celé ložnice, ale některé v naší nabídce mohou posloužit také jako praktický paravan. Naleznete u nás krásné designové lampy obloukové, kdy si sami můžete určit výšku od 189-240cm, ale i vysoké moderní stojací lampy do ložnice ve velikostech od 145 cm-205 cm. K dispozici je Vám také velký výběr materiálů, máme pro Vás krásné kousky z naplaveného dřeva nebo ze dřeva Longan, dále stojací lampy celokovové, které dodají ložnici moderní industriální styl, nebo například lampy v kombinaci lana a lnu.

Lampičky do ložnice

K našim stojacím lampám můžete sladit i stejnou lampičku do ložnice ve stejném nebo podobném stylu. Ať již preferujte klasiku v podobě dřeva, nebo spíše moderní styl, u nás naleznete vše. Díky zajímavému provedení budou sloužit i jako krásný doplněk. Naleznete u nás krásné kousky se základnou v mramoru, připomínající korál či zajímavě zdobené kovové kousky. Lampičky můžete vybírat buď závěsné nad postel nebo na noční stolek. Podívejte se také na naší nabídku nočních stolků a vylaďte si Vás spací kout k dokonalosti.

Lampičky nad postel

Naleznete u nás jak klasické stolní lampy k posteli, tak i lampy závěsné nad postel. V nabídce máme buď výraznější model v černo zlaté kombinaci v retro stylu v šířce 40cm nebo jemnější model z naplaveného dřeva a plátna ve výšce 50 cm. Lampičky nad postel můžete ladit s některým z našich lustrů či stolních lamp ve stejném či podobném stylu pro ještě větší efekt.

Luxusní a moderní lampy do ložnice

Moderní a nadčasové i luxusní stolní lampy do ložnice. Přesně takové jsou naše lampy z naší nabídky. Pokud jste milovníci luxusních kousků, určitě Vám naše nabídka udělá radost. Co říkáte třeba na stojací lampu do ložnice se základnou koně či na luxusní lampy v designu stativu, díky kterým si budete připadat jako v záři reflektoru každý den! Určitě se nebojte moderních lamp do ložnice ani nevšedních designů. Lampy Vám poslouží jako skvělý doplněk, postarají se o příjemné osvětlení a lze je dobře dále kombinovat s dalším nábytkem.