Zobrazuji všech 27 výsledků

Sedací lavice do kuchyně

Zkuste vyměnit klasické jídelní židle za některou z našich jídelních lavic a budete nadšeni z celkového efektu. Máme pro Vás široký výběr stylů, abyste mohli co nejlépe zkombinovat s jídelním stolem. K velkým masivním dřevěným jídelním stolům pro Vás máme nádherné industriální dřevěné lavice, k luxusním zdobeným stolům se naopak hodí lavice v barokním stylu s ozdobným vyšíváním, k moderním stolů s betonovou či mramorovou deskou některá z našich stylových lavic se sametovým potahem a ke klasickým celo dřevěným stolům budou ladit naše lavice ve skandinávském stylu. Lavice můžete samozřejmě vybírat také dle potřebných rozměrů. K menším stolům máme lavice od 95 cm, 116 cm, 120 cm a 134 cm, ke středním stolům pak lavice ve velikostech 160 cm a 170 cm a k velkým rodinným stolům lavice 200 cm

Dřevěné i čalouněné lavice do kuchyně

Máme pro Vás připravenou nabídku stylových lavic v kvalitním dřevěném provedení. Vybírat můžete ze dřeva akácie, manga, borovice či dubu a samozřejmostí je i velké rozměrové rozpětí od 160 cm, 170 cm, 180 až 200 cm. Lavice jsou v kombinace kovových nohou, a to jak v černé variantě, tak i elegantní stříbrné. V nabídce máme také dřevěné lavice s opěrkou. Jestliže dáváte přednost spíše čalouněným lavicím do kuchyně, tak i pro Vás máme širokou nabídku různých materiálů, jako je samet, jemné mikrovlákno, kůže či texturovaná tkanina. Aby Vám lavice co nejlépe zapadla do jídelny, můžete si vybrat z velké škály barev. Počínaje tlumenými barvami odstínů hnědé, šedé a zelené až po výrazné barvy jako je modrá, žlutá, růžová.

Moderní i retro lavice do kuchyně

Pokud byste rádi povznesli Váš jídelní kout nějakou nevšední jídelní lavicí, určitě Vám uděláme naší široku nabídku stylů radost. Máme pro Vás luxusní designové lavice v zámeckém stylu s prošíváním a zdobenými detaily, sametové prošívané retro lavice do kuchyně s opěrkou, moderní vintage lavice v luxusním potahu z mikrovlákna, či designové kousky v podobě kožených lavic, které Vás vrátí do školních let.