Zobrazen 1. – 44. z 166 výsledků

Postele do ložnice

Nezbytným kusem nábytku jsou rozhodně postele do ložnice. Protože víme jak je důležité se dobře vyspat, máme pro Vás nabídku pohodlných a prostorných postelí ve dvou velikostech, a to 160×200 a 180×200 cm. K dispozici jsou Vám postele dřevěné z mangového dřeva, nebo nádherné kousky se sametovým potahem. Vyberete si postel v nadčasovém retro stylu, nebo dáte přednost luxusnímu prošívání a zdobení? V našich postelí se Vám bude spát jako na zámku!

Stolky do ložnice

Stolek do ložnice není tak velkým kusem nábytku jako postel, ale rozhodne se bez něj také neobejdete. Můžete ho ladit ve stejném stylu s postelí, protože k většině postelí máme i stolky ze stejné řady, nebo naopak celkový vzhled rozbít nějakým zajímavým výstředním kouskem, záleží na Vás! I zde pro Vás máme stolky do ložnice z různých materiálů, a to stolky dřevěné, nebo například se sametovým potahem zdobený nýty. Máme pro Vás na výběr ze tří velikostí: 40 cm, 45 cm a 50 cm.

Koberce do ložnice

Dalším zajímavým doplněk, který můžete příjemné doladit celkový vzhled, je rozhodně koberec do ložnice. Ať již preferujete malý kobereček před postel, nebo spíše velký koberec přes celou ložnici, nabídku máme pro každého, jelikož nejmenší kobereček máme ve 150 cm a ten největší koberec u nás sežene v rozměru 350×240 cm. Vybírat si můžete v široké barevné škále. Máme pro Vás krásné koberce do ložnice v neutrálních barvách jako je béžová a hnědá, ale i výraznější kousky v růžové, zelené nebo modré. Rozhodně se nebojte barev, vnesou do ložnice pozitivní atmosféru.

Lampy do ložnice

O příjemné osvětlení se Vám postará některá z našich lamp do ložnice. Máme pro Vás velké lampy, které se postarají o osvětlení celé ložnice, ale i malé lampičky do ložnice, které jsou ty, co naopak preferují tlumenější světlo, nebo hledají lampičku například na čtení. I zde pro Vás máme široký výběr různých stylů, abyste mohli co nejlépe sladit s ostatními doplňky. Naleznete u nás lampy rustikální, kovové industriální, ale i zajímavé luxusní kousky. Stolní lampičky máme ve velikostech od 35 cm – 80 cm, velké obloukové lampy můžete mít 189-240cm a vysoké stojací lampy máme od 145 cm-205 cm.

Lustry do ložnice

Pro milovníky nevšedních doplňků jsme si připravili nádherné kousky lustrů do ložnice. A nebojte, lustr Vás nemusí stát celé jmění. Máme pro Vás připravené opravdové skvosty již od 3260 Kč. Výhodou lustrů je, že je lze pořídit do bytu, který je laděn v podobném zámeckém stylu, ale i do moderní domácnosti. Vybírat si můžete mezi lustrem čirým, ale i například v černé barvě, který vypadá opravdu efektně! Lustry rozhodně udělají každé rozsvícení slavnostním, v nabídce máme také víceramenné lustry pro ještě větší efekt.

Zrcadla do ložnice

Zrcadlo v ložnici Vám optický zvětší prostor, ale navíc se z něj díky naším designům stane skvělý doplněk. Vybírat si můžete mezi velkými zrcadli do ložnice, které můžete buď volně opřít nebo zavěsit, ale i mezi zrcadli nad postel či zrcadli naproti postele. Volit můžete z více druhů, aby Vám co nejlépe pasovalo k Vašemu stylu. Co říkáte třeba na luxusní benátské zrcadlo, orientální nebo dáte přednost asymetrickému zrcadlu? Samozřejmostí je i výběr materiálů, jako je dřevo či například kov. Kovová zrcadla vypadá obzvlášť efektně na tmavém podkladu a nabízíme je v luxusním zlaté, stříbrném či měděném provedení.