Zobrazuji všech 10 výsledků

Lustry do ložnice

Pokud hledáte závěsné světlo do ložnice a jste milovníci luxusu, podívejte se na naší nabídku lustrů do ložnice. Vyberte si nádherné lustry zdobené sklíčky v čiré nebo černé barvě, nebo dáte přednost křišťálu? Máme pro Vás závěsné lustry ve velkém cenové rozpětí, aby si mohl tento krásný doplněk dopřát každý. Naleznete u nás ale i krásné lustry inspirované 20. léty, které si určitě zamilujete. Lustry udělají z každého rozsvícení nezapomenutelný zážitek. Vybírat můžete ve výšce lustrů od 54cm – 180 cm. Podívejte se také na naší nabídku lamp do ložnice, které také nabízíme v luxusních provedeních.

Moderní lustry do ložnice

Lustry rozhodně nepatří pouze na zámek, ale své místo si najdou i v moderní domácnosti. Můžete ho zkombinovat s dalším luxusním nábytkem v podobném stylu, ale nebojte se ani kombinace zdobeného lustru a moderního nábytku. V současné době je velmi moderní černý nábytek a doplňky, proto i u nás naleznete krásné provedení černých lustrů do ložnice, ale samozřejmě i klasické čiré provedení.

Levné lustry do ložnice

Lustry Vám rozhodně nemusí zruinovat peněženku. U nás naleznete krásné kousky již od 3260 Kč. Vylaďte si ložnice do zámeckého stylu s některým z naších ramenných lustrů a to buď 15 ramenný či 5 ramenný. K dispozici jsou Vám v čirém a černém provedení, který je velmi populární. Pokud je ale na Vás zdobený lustr příliš, podívejte se na naší nabídku závěsných světel, kde též naleznete krásná levná světla, která Vám jistě udělají radost.