Zobrazen 1. – 44. z 736 výsledků

Při zařizování bytu můžou jít na kde koho mrákoty. U nás to tak ale být nemusí!  Rádi Vám se vším poradíme aby Vám nešla z tak velkého množství výrobků  hlava kolem. Vždyť ladění bytu má být zábava!  Potřebujete pomoct sladit kuchyň? Žádný problem! Máme velký výběr jídelních stolů pro velkou rodinu i pro tu menší. Vybírat můžete ze dřevěné klasiky, nebo například i z nevšedního mramoru. Ke stolům si můžete doladit i jídelní židle, a zakončit nějakým pěkným designovým světlem nad jídelní stůl.

Jestli Vás trápí spíše obývací pokoj, tak i zde máme v nabídce vše potřebné. Samozřejmostí je kvalitní materiál a příjemné pružinové jádro, které zařídí sezení jako v bavlnce. Naleznete u nás kousky nevšední i ověřenou klasiku. Podívejte se na naší nabídku pohovek a křesel a budete nadšení. V obývacím pokoji trávíme nejvíce času, proto je třeba se zde cítit příjemně. Základem je příjemné posezení,  prostorný konferenční stolek či stolek odkládací na vše potřebné, útulné osvětlení v podobě stojacích lamp či lamp závěsných a celek krásně doladí některý z našich koberců. Zajímavé orientální vzory, ale i klasické.

A všichni se po náročném dni těšíme na prostornou a pohodlnou postel, i takové u nás naleznete. Vybírat můžete z více rozměrů a celek doladit nočním stolkem, který máme ke každé posteli.