Zobrazen 1. – 44. z 288 výsledků

Nábytek do obýváku

Obývací pokoj často bývá jediné místo, kde se rodina schází po celém dni pohromadě. Proto si tato část bytu zaslouží zvláštní pozornost, protože je důležité, abyste se v něm cítili příjemně.

Ještě, než začnete vybírat nábytek, sepište si konkrétní body, na které je třeba se při výběru zaměřit:

  • S jak velkým prostorem budeme pracovat?
  • Do jakého odstínů chceme obývací pokoj stylizovat? Do barev či spíše do nude odstínů?
  • Máme parkety či koberec? Budeme chtít v případě parket nějaký koberec pořizovat?
  • Do jakého stylu bychom obývací pokoj chtěli ladit?
  • Jak velké chceme v obýváku osvětlení?

Sepsání bodů Vám rozhodně ulehčí práci při zařizování a navíc Vám to nastíní finální vzhled. Pro ty, kteří se v zařizování bytu příliš nevyžívají, bývají ideální nábytkové sestavy do obývacího pokoje. Spolu s nějakou designovou sedací soupravou můžete vytvořit hezký efekt bez dlouhého vybírání. Pokud jste ale jako my milovníci designového nábytku můžete se při realizaci vyřádit, a to ať již preferujete nejlevnější nábytek, nebo se nebráníte ani nábytku designovému či luxusnímu nábytku.

Sedačky do obývacího pokoje

Položka, která zabírá nejvíce prostoru je sedačka do obýváku. Vybírat můžete z velkého množství nejen stylů, ale také rozměrů, protože chceme, aby příjemné posezení měli i ti, kteří mají prostoru méně a hledají kvalitní sedačky do malého obýváku. Naleznete tedy u nás stylové dvoumístné pohovky o rozměrech od 150cm do 215cm nebo 3 a více místné pohovky od 220 do 280cm.

Jestliže máte malé děti či domácího mazlíčka, přizpůsobte tomu i materiál pohovky. Ušetříte si nervy a čas při častém čistění. Ideální variantou jsou pratelné potahy, jako je tomu například u pohovek z kolekce Heaven např. Rohová světlá pohovka či pohovky, kde se případný flíček lépe ztratí a povrch Vám půjde lépe udržovat. Mezi takové patří sedačky a křesla do obýváku z kolekce Chesterfield. Nadčasový vintage styl Vás chytne za srdce a navíc lze snadno udržovat. Stačí Vám vlhčený hadřík a jednou za čas vzít povrch pěnou na pohovky.

Do malého bytu jsou také jednou z možností rozkládací pohovky. Ty jsou ostatně super i do pokoje pro hosty. Pohovku lze přes den využívat na sezení a večer snadno rozložíte v pohodlné lůžku pro dvě osoby.

Křesla do obývacího pokoje

Pohovky hezky doplňují gauče do obývacího pokoje. Můžete mít ze stejné kolekce, či mít například pohovku v nějakém jemném přírodním odstínu a gauč ladit do barev. Zajímavým kouskem jsou relaxační křesla, která Vás nebudou muset ani k posezení dlouho přemlouvat. Za pozornost stojí houpací křesla, která naleznou své místo například i v dětském pokoji jako toto Designové houpací křeslo , či polohovací křesla, se kterými si budete připadat jako na promítání filmů v Hollywoodu. No řekněte sami! Luxusní cinema křeslo pro 2.

Stoly a stolky do obýváku

Pokud již máte sedací kout zařízený, koukněte na nabídku konferenčních stolků a odkládací stolečků. Stolky jsou také důležitým kouskem, můžete s nimi příjemně doladit celkový vzhled. Zde hodně záleží, jak velký obývací pokoj máte. Pokud pracujete s větším prostorem, ideální budou stolky větší, aby v celkovém prostoru nezapadly. Větší rozměry stolků máme v nabídce od 100cm do 120cm. Neoblíbenějším materiálem u nábytku je dřevo a proto i stolečky u nás naleznete z tohoto materiálu. Vneste do Vašeho bytu trochu exotiky s nábytkem z mangového dřeva, které je snadné na údržbu a proto si ho oblíbíte. Stačí vlhčený hadřík a občas vzít nábytek olejíčkem na dřeva a je to. Dřevěný nábytek Vám vydrží při správné péči roky a navíc nevyjde nikdy z mody. Dalším zajímavým dřevem je palisandr, který je specifický pro své žíhání či akácie. Naleznete u nás ale také nestárnoucí klasiky v podobě dubového dřeva.

Pokud máte doma děti, praktickým kouskem jsou kulaté stolky do obýváku či stylové sady stolečků. Stolky v případě potřeby jednoduše vysunete a poté opět zaklidíte zasunutím do sebe. Většina našich konferenčních stolečků disponuje úložným prostorem například na noviny či ovladače a lze je kombinovat s tv stoly ze stejné řady pro ještě větší celkový efekt.

Snažili jsme se, abychom se trefili do vkusu každému a proto máme v nabídce velké množství stylů. Oblíbeným style je skandinávský, ale vrací se opět také retro či vintage styl. Při zařizování se ale držte toho, co se líbí Vám. Vždyť Vy zde budete trávit čas a na Vás přeci záleží!