Zobrazuji všech 7 výsledků

Police do kuchyně

Police je ideální pomocník, kdy potřebujete mít potřeby na caření ihned po ruce, nejlépe v úrovní očí, abyste nemuseli vše dlouze hledat. Naše poličky mají nosnost až 10 kg a jsou v krásném a nadčasovém industriálním stylu. Záleží jen na Vás, zda sáhnete po celokovové či dáte přednost kombinaci dubového dřeva a kovu. Police můžete nakombinovat i s regály ze stejné řady, abyste vytvořiti ještě lepší efekt.

Poličky do kuchyně na zeď na kořenky

Poličky na kořenky či čerstvé bylinky by ve Vaší kuchyni neměli chybět. Nabízíme v krásných rustikálních provedeních a vybírat si můžete mezi mangovým či mahagonovým dřevem. Poličky jsou o rozměru 80 cm a k dispozici jsou Vám 4 prostorné přihrádky.

Nástěnné police do kuchyně

Nástěnné police máme v nabídce buď z akácie či exotického dřeva manga. K dispozici je Vám buď samostatná police o délce 115 cm či praktická sada 3 nástěnných polic do kuchyně v tmavé či světlé verzi mangového dřeva. Výhodou této sady je, že police můžete vyvěsit u sebe, či rozmístit dle potřeby po kuchyni, abyste měli své potřeby na vaření ihned po ruce. Sada polic prodáváme ve velikostech 1x 94 cm a 2x 43 cm.

Dřevěné poličky do kuchyně

Dřevo se dá skvěle kombinovat s dalším kuchyňským nábytkem v různých stylech, a proto i my jsme si pro Vás připravili výběr kvalitních dřevěných poliček, které Vám pomohou v uspořádání potřeb na vaření. Setkat se u nás můžete s poličkami z mangového dřeva ve dvou barevných odstínech či například dřevem akáciovým. Zajímavou verzí jsou i sady tří poliček v rustikálním stylu, které si můžete uspořádat dle Vašich potřeb.