Zobrazuji všech 15 výsledků

Postele do ložnice

Kvalitním spánek začíná úspěšný den. V naší nabídce naleznete dva rozměry, a to 160×200 cm a 180×200 cm a vybírat můžete z velkého množství provedení. Naleznete u nás krásné retro postele v luxusních sametových potahách, či zajímavé dřevěné postele s ručně vyřezávaným povrchem. Postel do ložnice krásně doplní některý z našich nočních stolků a koberec k posteli. K dispozici je Vám i výběr z barevných provedení. Můžete mít klasiku v podobě šedých odstínů, či sáhnout po barvách, jako je modrá, žlutá nebo růžová.

Moderní postele do ložnice

Vytvořili jsme pro Vás nabídku zajímavých moderních postelí do ložnice, které si Vás získají svým zajímavým designem a pohodlím. Vytvořte si ložnici dle svých představ, naše nabídka nábytku do ložnice je tu jen pro Vás! Postele si Vás na první pohled získají svým provedením, máme pro Vás kousky s prošíváním, ozdobnými nýty, či dokonce ručně vyřezávané. Druhý pohled bude patřit kvalitním luxusním materiálům, které vnesou do Vaší ložnice moderní nádech.

Velké i malé postele do ložnice

Nabízíme velké postele do ložnice o rozměrech 180×200 cm, ale i menší 160×200 cm. Postele jsou dodávané bez roštu a matrace, za to si je můžete doplnit o zajímavý noční stolek, které máme buď ve stejné řadě jako postele, nebo naopak můžete stolkem celkový vzhled příjemně rozbít. K posteli naleznete dále širokou nabídku dalších doplňku, jako jsou poličky, zrcadla, lavice k posteli a koberce.