Zobrazen 1. – 44. z 103 výsledků

Stoly do pracovny

Ať již hledáte stůl do pracovny nebo pracovní stoly do kanceláře pro sebe či své zaměstnance, nabídku máme pro všechny. Máte kancelář laděnou do moderního stylu? Pak Vám jistě udělá radost naše nabídka krásných moderních pracovních stolů s lesklou deskou z bezpečnostního skla od 120 cm do 180 cm nebo skleněný stůl 100 cm. Můžete si vybírat, zda preferujete stůl do L nebo dáte přednost stolu menšímu. Mysleli jsme i na ty, kteří spíše preferují dřevěný nábytek. Máme pro Vás zajímavé industriální stoly do pracovny, kdy si Vás získá kombinace kvalitního dřeva a kovu. Zde můžete vybírat v rozměrech 118 cm – 120 cm. Ale máme i nestárnoucí celodřevěnou klasiku v podobě stolu z dubu, palisandru, akácie či manga. Praktickým pomocníkem jsou kontejnery k pracovnímu stolu, které jsou buď součástí stolu, nebo si je můžete dokoupit zvlášť.

Křesla do pracovny

Hledáte ideální křeslo do pracovny nebo pro obchodní návštěvy? V naší nabídce si vyberete obojí. Křesla jsou jak velmi pohodlná díky pružinovému jádru a vybírat si můžete z různých stylů a provedení, aby co nejlépe zapadla do celkového vzhledu Vaší kanceláře. Velmi zajímavě vypadá v kanceláři naše vintage křesla, která nabízíme v luxusních tonech hnědé a šedé a jsou z příjemného potahu z mikrovlákna, které Vám snadno nahradí kožený nábytek, ale je též velmi kvalitní. Jestliže sháníte spíše moderní vzhled křesla, máme pro Vás krásně luxusní retro kousky či nadčasová skandinávská křesla.

Židle do pracovny

Naše nabídka kancelářských židlí je opravdu různorodá. Ať již preferujete styl luxusní, moderní či jste zastáncem klasiky, židle máme pro každého. V nabídce u nás naleznete krásné designové kousky s ozdobným prošíváním a zdobením v luxusních materiálech v podobě sametu či mikrovlákna, dále nadčasové moderní židle v elegantních odstínech šedé a hnědé nebo ve výraznějších barvách žluté, zelené a růžové. Vybírat si můžete židle do pracovny na kolečkách, otočné židle, nebo židle s možností nastavení výšky. Pokud hledáte klasickou kancelářskou židli, tak i na Vás jsme mysleli. Máme pro Vás elegantní židle k pracovnímu stolu z umělé kůže či čalouněné s pohodlnou vysokou zádovou opěrkou a pohodlnýma područkama.