Zobrazuji všech 10 výsledků

Regály do kuchyně

V kuchyni potřebujeme mít vše rychle po ruce, s čímž si krásně poradí regály do kuchyně. K dispozici jsou Vám v krásných dřevěných provedení, ale i celokovové. Moderní provedení dělá ze všech našich regálů zajímavý kuchyňský doplněk. Vybírat můžete z regálů do kuchyně, které jsou buď do výšky, konkrétně v rozměrech 155 cm, 166 cm, 180 cm a 186 cm nebo do šířky 110cm. Regály budou vypadat krásně přímo v kuchyni, kdy je využijete například na koření.

Policové regály do kuchyně

Policové regály u nás nabízíme v kombinaci dřeva a kovu, konkrétně ve dřevě dubu, akácie či přírodního recyklovaného dřeva. Výhodou policových regálů oproti klasických špajzovým skříním je to, že ihned vidíte, co kde máte a vyhnete se dlouhém hledání. Regály máme navíc v moderních stylech, které skvěle doplní každou jídelnu.

Regály do kuchyně. Policové regály do kuchyně, jídelni i špajzu. Dřevěný regál do kuchyně

Úzké regály do kuchyně i na potraviny

Abyste využili maximálně prostor v kuchyni na úložný prostor, podívejte se na naší nabídku úzkých regálů. Máme je k dispozici v šířce 60 cm nebo 77 cm a ve výšce 180cm a 150 cm. K dispozici jsou Vám buď 4 nebo 5 prostorných přihrádek, které můžete doplnit boxy. Hodí se ale také třeba do špajzu například na potřeby na pečení.

Dřevěné/kovové regály do kuchyně

Připravili jsme si pro Vás nabídku regálů v zajímavých materiálových kombinací, jako je kov a dřevo. Vybírat můžete mezi dřevěnými regály z dubového, recyklovaného dřeva či akácie doplněné o prvky kovů, které regálům dodávají nevšední industriální styl. V nabídce ale máme také pouze kovové regály do kuchyně v černé barvě, která je velmi moderní a nadčasová. Pokud ale hledáte čistě dřevěný regál, tak i pro Vás máme v nabídce nádherné rustikální regály do kuchyně 180 cm.

Regály do kuchyně, špajzu, jídelni. Policové regály kovové, dřevěné. Malé i velké regaly do kuchyne