Zobrazen 1. – 44. z 61 výsledků

Sedací soupravy jsou rozhodně kusem nábytku, který zabírá největší prostor v obývacím pokoji. Je to základna, kde se rodina setkává po celým dni spolu a kde se setkáváte s přáteli. Sedačku nepořizujete na krátkou chvíli, ale jelikož se jedná o investici na delší dobu, je i zde potřeba se zaměřit na pár faktorů na které je třeba brát potaz.

Sedačky do obýváku

Velikost je důležitým parametrem, který musíte před nákupem zvážit, protože je důležité, abyste měli sezení pohodlné a nemačkali se s dalšími členy rodiny. U nás naleznete sedačky do malého obýváku o rozměrech od 180 cm do 220 cm, ale také sedačky velké od 225cm 280cm. Vybírat můžete i mezi pohovkami s možností rozložení na pohodlné lůžko, kde se pohodlně vyspí dva lidé. Tento druh sedaček skvěle poslouží také do pokoje pro hosty. Sedačka by měla do celkového interiéru tzv. zapadnout, proto máme k dispozici velkou škálu stylů, jako například pohovky v retro stylu, či vintage pohovky. K pohovce neodmyslitelně patří také gauč do pokoje. Můžete ladit ve stejném stylu, nebo naopak doladit s kouskem barevným.

Rohové sedačky do obýváku

Sedačka, která Vám zaručí největší prostor na sezení, jsou sedačky rohové do L či sedačky do U. K takovým sedačkám již není potřeba dalšího nábytku na sezení, jako například křesla, ale také je třeba zmínit, že zabírají mnoho místa. Největší rohovou sedačku máme k dispozici o rozměru 280 cm, a to jak ve variantě levé i pravé. V menší verzi rohové sedačky pak ve 260cm. Rohové sedačky máme v nabídce v sametové verzi, či luxusním mikrovláknu ve vintage stylu.

Kvalitní a luxusní sedačky do obývacího pokoje

Správná pohovka musí být nejen luxusní, ale také kvalitní. Proto naše pohovky disponují pružinovým jádrem pro příjemné posezení a kvalitními materiály pro ten nejlepší, a to ať již příjemným sametem, mikrovláknem či kůží. Pokud máte rádi kožený nábytek, ale je pro Vás cenově výše, nezoufejte. Naleznete u nás i širokou nabídku pohovek z umělé kůže, kde díky kvalitnímu provedení nepoznáte rozdíl. Pokud jste milovníci masivního nábytku a klasiky, rozhodně věnujte pozornost nábytku z řady Chesterfield. Dekorativní prošívání typické pro tuto řadu se spojením s vintage stylem je tou správnou volbou.

Sedačky do malého obýváku

Do menších bytů jsou ideálním řešením pohovky dvoumístné či třímístné, které u nás naleznete od 180cm. Pohovky máme k dispozici i s možností rozložení, kdy poslouží jako pohodlné lůžko pro dva a přes den využijete k sezení a navíc ušetříte místo. V současné době je velký trend barevných pohovek, a proto i u nás naleznete velkou škálu barev, kterých se rozhodně nemusíte bát. Pohovky například ve žluté, růžové, zelené či modré barvě vnesou do Vašeho bytu příjemný nádech. I zde můžete vybírat z více druhů materiálů, ať již například luxusní samet či klasické hrubé či hladké tkaniny. Aby Vám pohovka co nejlépe zapadla do celkového interiéru, máme v nabídce pohovky v retro stylu, skandinávském stylu či například ve vintage stylu.