Zobrazuji všech 19 výsledků

Stolky do ložnice

Nezbytným nábytkem do ložnice jsou rozhodně stolky. A to ať již hledáte menší noční stolek k posteli, nebo spíše větší toaletní stolek. Máme pro Vás stolky v zajímavých stylech, které krásně doplní některou z našich postelí. Je libo rustikální noční stolek, barokní či spíše nějaký retro kousek? Z naší nabídky si vybere každý. Záleží jen na Vás, zda dáte přednost zdobení, nebo spíš preferujete čistý design. V nabídce máme také stolky s dvěma šuplíky či pouze jednou přihrádkou.

Noční stolky do ložnice

K posteli neodmyslitelně patří noční stolek. Je nejen praktický, ale díky zajímavým stylům, ve kterých je nabízíme, je to také krásný doplněk do ložnice. Ladit ho můžete ve stejném provedení jako postel, protože k většině postelím máme i stejný stolek z téže řady, nebo naopak vybrat nějaký zajímavý jinak barevný kousek, záleží jen na Vaší fantazii. Vybírat si můžete z více možností velikostí a to: 40 cm, 45 cm a 50 cm. Co se materiálů týká, zde si můžete vybírat mezi dřevěnými stolky do ložnice z krásného dubového, mangového a palisandrového dřeva, nebo dát šanci některému z našich stolků ze sametu.

Toaletní stolky do ložnice

Pokud Vám to prostory dovolí, pak zajímavý kouskem je toaletní stolek do ložnice. V nabídce naleznete krásné stolky buď v dekoru mramoru s deskou z bezpečnostního skla a to v bílém a černém provedení, nebo zajímavé vyřezávané stolky v zámeckém stylu ve zlaté a stříbrné barvě. Doplňte stolek o některou z našich židlí v podobném stylu a zrcadlem a výsledný efekt bude úžasný.