Zobrazen 1. – 44. z 193 výsledků

Stolky do obýváku

Stolky do obýváku plní nejen svou praktickou stránku na odkládání, ale mohou být i zajímavým bytovým doplňkem. Samozřejmostí je i široký výběr stylů, abychom se Vám trefili do Vašich potřeb a vkusu. Je libo třeba rustikální, retro, barokní či industriální stolek do obýváku? Žádný problém! V nabídce máme krásné kousky v kombinaci dřeva a kovu, či celokovové a celodřevěné, a dokonce i v dekoru mramoru. Co se velikostí týká, mysleli jsme na všechny. Na ty, co potřebují malý stolek do obývacího pokoje o rozměrech od 56 cm, 60 cm, 70 cm a 80 cm, až po větší konferenční stolky o velikosti od 100cm, 110cm či 120 cm. Stolek do obýváku se dá sehnat i levný, ale zároveň krásný. U nás naleznete krásné kousky od 1800 Kč.

Dřevěné stolky do obýváku

Stále nejoblíbenějším materiálem u stolků je dřevo. Máme proto pro Vás širokou a krásnou nabídku dřevěných stolků do obýváků. Vybírat můžete mezi stolky z palisandrového, mangového, teakového, akátového či dubového dřeva. Krásné rustikální kousky nabízíme bud celodřevěné, či v zajímavé kombinaci kovu, který dodává stolkům zajímavý industriální styl, který je velmi oblíbený. Stolky u nás naleznete jak v malých provedeních od 45 cm do 60 cm, tak i velké dřevěné stolky od 100 cm do 120 cm.

Skládací stolky do obýváku

Pokud sháníte stolky na občasné využití a chcete šetřit místo, ideálním řešením jsou skládací stolky do obýváku, které u nás v nabídce naleznete taky. Máme k dispozici o velikosti 35 cm či 62 cm a jsou v krásném retro stylu s mramorovou deskou. Rozhodně se jedná o kousek, který ve Vašem bytě nalezne využití. Zajímavé jsou také stolky, které lze zasunout do sebe a též Vám ušetří potřebné místo, i ty u nás naleznete a rádi Vám poradí s výběrem.