Zobrazen 1. – 44. z 117 výsledků

Stoly do obývacího pokoje

Stůl do obývacího pokoje je další důležitou položkou při zařizování této místnosti. Stále nejoblíbenějším materiálem u stolků je dřevo.

Dřevěné stoly

Proto jsme si pro Vás připravili širokou nabídku dřev. Pokud chcete vnést do Vašeho obýváku trochu exotiky, koukněte na nabídku stolů z mangového dřeva. Toto dřevo nejen krásně vypadá, ale je navíc i nenáročné na údržbu. Pokud máte rádi, když nábytek ladí v celkovém jednotném stylu, nabízíme ke konferenčním stolkům také tv stoly ze stejné řady.

Dalším zajímavým dřevem, se kterým se u nás setkáte je palisandr. Jedná se o velmi tvrdé a odolné dřevo specifické pro své zbarvení do červena a černé žíhání. Péče o toto dřevo je podobná tomu mangovému. Například tento menší konferenční stolek v oblíbeném retro stylu Moderní designový retro stolek či tento industriální Masivní stolek do obýváku Vás určitě přesvědčí, že palisandr si u Vás své místo získá. Zajímavým kouskem je i tento nevšední rustikální stůl Moderní masivní konferenční stůl, který sice nemá úložný prostor, za to je ale nevšední díky ruční práci.

Možná dáte přednost spíše akáciovému, třeba tomuto stolku z nádherné řady Mystic Livinig, který Vás s kombinací dřeva a zlatých detailů chytne za srdce Luxusní stolek do obýváku. Ještě, než si uděláte radost novým stolem do obýváku, berte v potaz, v jakém stylu máte obývák laděný. Stůl by do něj měl příjemně zapadnout a nepůsobit jako „pěst na oko“ Častou chybou je také pořízení malého stolků do velkého prostoru, stolek v něm pak neprávem zapadne a to je škoda.

Kulaté stoly do obýváku

V případě dětí zvažte, zda nesáhnout spíše po kulatém stolu a ušetřit si tak nervy při olepování bezpečnostních rohů. Pokud ale přeci jen toužíte po moderním skleněném nábytku, máme pro Vás kousky, které by Vás mohli zaujmout a navíc jsou z bezpečnostního skla. U tohoto skla se musí na poškození vyvinout opravdu velká síla a pokud přeci jen k poškození dojde, vzniknou Vám tzv.neostré plošky. I zde není péče nikterak náročná, přirovnali bychom jí o péči o nábytek ve vysokém lesku. Za zmínku stojí tento konferenční skleněný stůl Moderní stolek z bezpečnostního skla.

Různé barvy stolu do obývacího pokoje

Pokud ale chcete jít na jistotu, určitě neuděláte chybu s černým či bílým stolem do obýváku. Vždyť tyto dvě barvy jsou nestárnoucí klasikou a pro oživení můžete sáhnout po kombinaci s mramorovým žíháním, jako je tomu například zde Luxusní mramorový konferenční stolek či dokonce kombinaci černé a betonu, ta vypadá opravdu luxusně!

Rozměry stolu

Vybírejte i z velké nabídky rozměrů tak, aby Vám do prostoru co nejvíce pasoval. Naleznete u nás i malé stolky o rozměrech od 50cm do 70cm s přihrádkami i bez a samozřejmě i větší stoly o rozměrech okolo 110cm, též s možností úložného prostoru například na noviny či ovladače.