Zobrazuji všech 30 výsledků

Stoly do pracovny a kanceláře

Sháníte menší pracovní stůl na občasnou práci z domova, nebo naopak preferujete velký stůl do kanceláře s velkým množstvím úložného prostoru? U nás si ten svůj ideální stůl vybere každý. Krásné masivní stoly do kanceláře s kontejnerem a dalšími přihrádkami na uložení psací potřeb či dokumentů. Protože víme, že správný a prostorný stůl je základ, máme pro Vás stoly do pracovny v nejrůznějších stylech, aby tak nejlépe vyhovoval Vaším potřebám.

Pracovní stoly do kanceláře

Jestliže potřebujte stoly pro Vaše zaměstnance, nebo pracovní stůl do své kanceláře, pak jste u nás správně. Nabízíme elegantní klasické stoly bez úložného prostoru, ale i zajímavé rustikální pracovní stoly do kanceláře, který šuplíky a zásuvkami disponují. Dáte přednost luxusnímu pracovnímu stolu v kombinaci černé či bílé a stříbrného kovu, nebo naopak sháníte nějaký moderní dřevěný stůl? Máme pro Vás kancelářské stoly z kvalitních dřevěných materiálů jako je mango, palisandr, akácie či dub. Některé stoly disponují také praktickými kontejnery, ale je možné je zakoupit i zvlášť. Výběr máme i ve velikostech, stoly začínají na 95cm, 110cm 120 cm, ty větší pak u nás seženete od 180 cm.

Rohové psací stoly

Rohové stoly z naší nabídky krásně vyniknou ve Vaší pracovně. Nabízíme buď ve variantě černé a bílé z bezpečnostního skla, nebo nestárnoucí klasiku v dubu. Všechny verze vypadají moderně a rozhodně splní svůj úkol. Rohový psací stůl lze namontoval na obě strany, což je také praktické. Nezapomeňte psací stůl do rohu zkombinovat s některou z našich kancelářských židlí, které též nabízíme v různých provedení. Pro více úložného prostoru můžete rohové psací stoly doladit o některých z našich kontejner, nebo regálů.

Psací stoly do l

Psací stoly do L z naší nabídky lze montovat na obě strany, takže se skvěle přizpůsobí Vaším potřebám. K dispozici jsou Vám v elegantní černé či bílé lesklé desce, která vypadá velmi efektně. Pokud ale spíše preferujete klasiku, máme pro Vás i kancelářský stůl do L v krásně kombinaci dubu a černých nohou. Stoly máme v nabídce ve velikosti 180 cm, takže nabízí velkou prostornou desku, pokud byste ale přeci jen hledali stůl do L s větším úložným prostorem, podívejte se na naší nabídku kontejnerů, či přímo stolu s nimi. O přehledné uložení Vašich pracovních materiálů se také postarají naše regály a police.