Zobrazuji všech 26 výsledků

Světla nad jídelní, kuchyňský stůl

Světlo nad kuchyňský stůl krásně doladí celkový vzhled jídelního koutu. Ať již máte jídelnu v moderním stylu, rustikálním či industriálním, ke všem stylům u nás naleznete světlo. Vybírat můžete z různých materiálů jako je kov, dřevo a setkat se u nás můžete i se zajímavým zdobením světel, jako jsou sklíčka nebo perleť.

Závěsné světlo nad jídelní stůl

Naše světla se přizpůsobí Vašim potřebám. Nabízíme světla nad malý jídelní stůl o průměru 40 cm, ale i velká jídelní světla od průměru 70cm až po délku 160cm. Samozřejmostí je také výběr počtu žárovek. Od klasicky po jedné až po 12 žárovek pro maximální osvětlení. Světlo by mělo ladit s designem jídelního stolu. Ke klasickému stolu vybírejte z naší nabídky rustikálních světel, k industriálním jídelním stolu se budou perfektně hodit naše kovová světla a nad barokní zámecký stůl jistě naleznete to pravé světlo mezi závěsnými zdobenými lustry.

Designové světlo nad jídelní stůl

Máme pro Vás designové kousky světel, která udělají z každého rozsvícení zážitek. Setkáte se u nás s luxusním závěsným lustrem, světlo připomínající zářící slunce, či závěsné světlo nad jídelní stůl připomínající těleso z jiné galaxie. Světla jsou díky provedení nádherným designovým kouskem i když jsou vypnuté. Kombinace kvalitních materiálů a barev zahrnující černo zlatou, bílou zlatou nebo černo stříbrnou jsou opravdovou pastvou pro oko.