Zobrazen 1. – 44. z 53 výsledků

Pracovní židle

Pracovní židle by měla být nejen designová, ale také hlavně pohodlná, protože na ní trávíte většinu své pracovní doby. Tímto jsme se řídili, když jsme pro Vás připravovali nabídku židlí do pracovny. O pohodlí se Vám postará příjemné polstrování, některé židle mají i pružinové jádro a kvalitní materiály v podobě sametu, jemného mikrovlákna či příjemné tkaniny.

Kancelářské židle

Výškově nastavitelné, na kolečkách a v luxusních potahách. Přesně takové jsou moderní kancelářské židle z naší nabídky. I židle kancelářská může být hezkým doplňkem ve Vaší pracovně či kanceláří. Vzhled Vaší kanceláře je Vaší vizitkou, na to je třeba při zařizování dbát. Můžete si vybírat mezi židlemi s područkou či bez, mezi verzí zádové opěrky do úrovně lopatek či přes celá záda, dále pak máte samozřejmě k dispozici na výběr velké množství stylů, abyste mohli Vaše pracovní místo doladit k dokonalosti.

Židle k pracovnímu stolu

Ať již hledáte židli k pracovnímu stolu na každodenní práci z domova, či pouze na občasný home office, je potřeba si udělat na práci co nejlepší pracovní podmínky. O správně sezení se Vám postarají naše židle k pracovnímu stolu, které jsou nejen moderní a nadčasově, ale hlavně díky příjemnému polstrování také pohodlné. Na výběr máte velkou paletu barev, od jemných tonu šedé, béžové a bílé, až po tyrkysovou, zelenou či žlutou. O příjemné sezení se Vám postarají také kvalitní materiály, a to ať již umělá kůže, mikrovlákno nebo příjemný látkový potah.

Židle k psacímu stolu

Naleznete u nás bohatý výběr židlí k psacímu stolu, které jsou nejen moderní, ale také pohodlné na delší sezení u stolu. V nabídce máme tolik oblíbené kvalitní židle k psacímu stolu na kolečkách, ale i ve verzi bez. Vybírat můžete i mezi vysokou zádovou opěrkou či verzi po lopatky. K židlím máme v nabídce také krásné stoly do pracovny a další nábytek, který ve své pracovně oceníte, jak jsou regály či police. Udělejte si pracovní prostředí takové, abyste se v něm mohli co nejlépe soustředit, se správnými dekoracemi jako jsou lampy, zrcadla či koberce to bude hračka. Co se nabídky barev týká, i zde jsme pro Vás připravili zajímavou škálu, a to ať již po klasické černé či bílé židle k pracímu stolu, tak i například tyrkysové, žluté nebo růžové.

Židle k PC

Židle k PC musí plnit stejnou úlohu jako židle pracovní, tzn. musí být hlavně pohodlné. Počítačová židle je specifická vysokou zádovou opěrkou, kterou u nás také naleznete. K dispozici jsou Vám počítačové židle v příjemných potahách, jako je samet či mikrovlákno, které židlím dodají zajímavý vzhled. Židle k pc jsou výškově nastavitelné, můžete si tedy zvolit dle Vašich potřeb. V nabídce máme židle se zádovou opěrkou od 97cm, 110cm i 127 cm.