Zobrazuji všech 29 výsledků

Zrcadla do ložnice

Zrcadla do ložnice jsou perfektním pomocníkem, pokud potřebujete opticky zvětši prostor. Máme pro Vás v nabídce velká zrcadla, která můžete buď volně opřít o zeď, nebo zavěsit na stěnu. K dispozici jsou v nádherných designech, vybrat si můžete velké benátské zrcadlo na zeď, vintage zrcadlo, nebo moderní asymetrické zrcadlo. Zrcadlo v ložnici plní nejen svou praktickou stránku, ale díky zajímavým designům se z něj stane také skvělý bytový doplněk do ložnice. Vybrat si můžete jak z kovových materiálů v odstínech zlaté, stříbrné, měděné, tak i mezi dřevěnýma zrcadli, která máme buď v přírodních barvách dřeva, nebo například v černé.

Velké zrcadla do ložnice

Velké zrcadlo do ložnice můžete buď zavěsit na stěnu, nebo ho nechat volně položené. K dispozici je máme ve třech velikostech: 140 cm, 160 cm a 180 cm. V nabídce u nás naleznete krásná velká benátská zrcadla, která nabízíme ve třech barvách, a to v černé, zlaté a stříbrné. Tato zrcadla jsou vhodná nejen k nábytku v zámeckém stylu, ale můžete kombinovat i s moderními kousky. Dále máme zajímavá vintage zrcadla, která vypadají jako velké okno, nebo moderní velká zrcadla v art deco stylu. Zde Vás určitě zaujme asymetrický rám, který zrcadlu dodává hravý design, který se bude hodit i do dětského pokoje pro malé parádnice.

Zrcadlo nad postel

V nabídce máme ale také samozřejmě menší zrcadla nad postel, ale lze je rozhodně využít i jako zrcadla naproti postele, záleží jen na Vás! Máme pro Vás nádherné a hravé designy, třeba zlaté závěsné zrcadlo v designu motýlů, nebo květiny. Zrcadla máme na výběr ve více barevných odstínech, abyste je tak mohli co nejlépe sladit s ostatními doplňky. Máme zrcadla ve zlatých, stříbrných či měděných tonech. Na výběr máte samozřejmě více stylů, naleznete u nás zajímavá orientální zrcadla, malá benátská zrcadla, asymetrická zrcadla v čistém designu nebo moderní zrcadla. Podívejte se na naší další nabídku zajímavých doplňků do ložnice, jako jsou noční stolky, koberce nebo lampičky.